Tunniplaan

TUNNIPLAAN

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
11.00 Meeste ja poiste võimlemine kõigile MODUSe meestele (12.01) Piret (2h, Rõõmukamber)
11.30 Kultuuriklubi SETOLOOD Piret (1h 30min, Õnneait) *
13.15 Rahvatants S3 – II (ei toimu 27.01) Piret (1h 15min, Rõõmukamber)
13.30 Poiste ja meeste kava õppevideo filmimine (12.01) Piret (1h, Rõõmukamber)
14.45 Rahvatants S3 – I (ei toimu 27.01) Piret (1h 45min, Rõõmukamber)
15.00 Stepptants lapsed kõik tasemed Indrek (1h 15min, Õnneait)
16.00 Poiste võimlemine (7.01) Piret (45min, Rõõmukamber) Akrobaatika lapsed Viktor (1h 30min Rõõmukamber) Poiste võimlemine (11.01) Piret (45min, Rõõmukamber)
16.30 Stepp noored jätkajad edasijõudnud Anna-Liis (1h 15min, Õnneait) Rahvatants noored (C rühm) Elisa, Indrek (1h30min, Rõõmukamber)
16.45 Swing lapsed Piret (1h 15min, Rõõmukamber)
17.30 MINIMODUS 3 – 6a. Piret (1h, Kõik saalid) Akrobaatika noored Viktor (1h 30min, Rõõmukamber) Rahvatants S3 – I (18.01) 3 – 6a. Piret (1h 30min, Rõõmukamber)
17.30 Karmoška tunnid lapsed, noored, täiskasvanud vastavalt õpetaja antud kellaaegadele Evelin (3h 30min, Õnneait)
17.45 Swingipaaride tund, nipid-trikid Sirli, Kristjan (1h 15min, Õnneait)
18.00 Swing noored Sirli (1h 30min, Rõõmukamber)
18.00 Stepp täiskasvanud kõik tasemed Piret (1h 30min, Õnneait)
18.30 Venitusvõimlemine Piret (1h, Rõõmukamber)
18.45 Värska pererühm Piret (1h, Rõõmukamber)
19.00 Esinduskoosseis, eriprojektide proovid Piret (3h, Kõik saalid) Rahvatants C-rühm Elisa, Indrek (1h 30min, Rõõmukamber)
19.00 Rahvatants S3 – II (18.01) Piret (2h, Rõõmukamber)
19.15 Naiste võimlemine Sirli, Kerttu (1h 15min, Rõõmukamber)
19.30 Swing täiskasvanud harrastajad Sirli (1h 30min, Rõõmukamber)
19.30 Rahvatantsu põhisammud (7.01 ja 14.01) Piret (1h 30min, Õnneait)
19.45 Soolo swing noored, täiskasvanud Sirli (1h 15min, Rõõmukamber)
20.00 Venitusvõimlemine Piret (1h, Õnneait)

* ei toimu iga kuu ühel pühapäeval
** Swingtantsu algajate kiirkursused tantsude kaupa 1x kuus R 19.00 – 21.00, L 12.00 – 14.00; 19.00 – 21.30; P 12.00 – 14.00
Juhendaja: Piret
21. – 23. september Lindy Hop
19. – 21.oktoober Charleston
30. november – 02. detsember Balboa
8.-10.veebruar Lindy Hop

Meie õptajad:
Piret Torm-Kriis
Sirli Kriis-Kalm
Elisa Arus
Anna-Liis Torm-Kriis
Liis Liivand
Indrek Pihl
Viktor Saaron
Evelin Leima
Kerttu Nairismägi

Registreerumine:

*Kuupäev märkida juhul, kui soovid tulla swingipaaride ja/või nippide trikkide tundi.

Swingipaaride tunnid, nipid-trikid

Swingipaaride tundi võetakse 2 registreeritud paari. Nippide-trikkide tundi võetakse 3 registreeritud paari. Soovist osaleda tuleb teada anda kodulehe kaudu www.swingtants.ee vähemalt 24 tundi varem. Pärast vastuseks kinnituse saamist, võib tunnis osaleda. Tunnist loobumisest palun esimesel võimalusel teada anda. 
Mõlemas tunnis saab õppida just seda, mida soovitakse. Soovist palun teada anda vähemalt 24 tundi varem sirlikriiskalm@gmail.com
Tasumine sularahas kohapeal ENNE TUNDI 15 eur/ inimene

MODUSe tunniplaan vastavalt vanusegruppidele:

MINIMODUS 3 – 6 aastased poisid ja tüdrukud:

  • T 17.30 – 18.30 tants, laul, võimlemine, RÕÕMUKAMBER-ÕNNEAIT-TEREKODA, Piret
  • P 11.30 – 13.00 kultuuriklubi SETOLOOD, ÕNNEAIT, Piret

LAPSED 1. – 5. klassi poisid ja tüdrukud:

  • E 16.45 – 18.00 swingtants, RÕÕMUKAMBER, Piret
  • K 16.00 – 17.30 akrobaatika, RÕÕMUKAMBER, Viktor
  • K 17.30 – 21.00 karmoškaõpe, ÕNNEAIT, Evelin
  • P 11.30 – 13.00 kultuuriklubi SETOLOOD, ÕNNEAIT, Piret
  • P 15.00 – 16.15 stepptants, ÕNNEAIT, Indrek

NOORED 6. – 12. klassi ja tudengiealised noormehed ja neiud:  

  • E 16.30 – 17.45 stepptants edasijõudnud harrastajad, ÕNNEAIT, Anna-Liis 
  • E 18.00 – 19.30 swingtants, RÕÕMUKAMBER, Sirli
  • T 19.45 – 21.00 soolo swing, RÕÕMUKAMBER, Sirli
  • K 17.30 – 19.00 akrobaatika, RÕÕMUKAMBER, Viktor
  • K 17.30 – 21.00 karmoškaõpe, ÕNNEAIT, Evelin
  • P 11.30 – 13.00 kultuuriklubi SETOLOOD, ÕNNEAIT, Piret
  • P 16.30 – 18.00 rahvatants, RÕÕMUKAMBER, Elisa, Indrek

    TÄISKASVANUD igas eas:
  • E 18.00 – 19.30 stepptants, ÕNNEAIT, Piret
  • E 19.30 – 21.00 swingtants harrastajad, RÕÕMUKAMBER, Sirli
  • T 20.00 – 21.00 venitusvõimlemine, RÕÕMUKAMBER, Piret
  • T 19.45 – 21.00 soolo swing, ÕNNEAIT, Sirli 
  • K 17.30 – 21.00 karmoškaõpe, ÕNNEAIT, Evelin
  • N 19.15 – 20.30 naiste võimlemine, RÕÕMUKAMBER, Kerttu, Sirli
  • P 11.30 – 13.00 kultuuriklubi SETOLOOD, ÕNNEAIT, Piret
  • P 18.30 – 19.30 venitusvõimlemine, RÕÕMUKAMBER, Piret

VALIKTUNNID:

  • K 19.00 – 22.00 esinduskoosseis valitud noortele ja täiskasvanutele, TEREKODA-RÕÕMUKAMBER-ÕNNEAIT, Piret
  • N 17.45 – 19.00 swingipaaride, nippide-trikkide tund (etteregistreerimisega), ÕNNEAIT, Sirli

N 15.nov. 17.45 – 19.00 swingipaarid SIRLI: Juhan – Tiina-Mall,  Kaspar – Helen

N 22.nov. 17.45 – 19.00 swingipaarid SIRLI: Alexander – Natalja,  Priit – Signe

N 29.nov. 17.45 – 19.00 nipid-trikid KRISTJAN – SIRLI: Juhan – Tiina-Mall, 2 vaba

N 6.dets. 17.45 – 19.00 swingipaarid SIRLI: Alexander – Natalja, 1 vaba

N 13.dets. 17.45 – 19.00 swingipaarid SIRLI: Juhan – Tiina-Mall,  Alexander – Natalja