Tunniplaan

TUNNIPLAAN

MODUSe 38.hooajal (2021-2022) tegutsevad sellised rühmad:
MINIMODUS – 3 – 6a. tantsuhuvilised poisid ja tüdrukud, kes avavad ukse muusika- ja tantsumaailma
L 12.00 – 13.00 tants, laul, võimlemine, akrobaatika, mäng (Piret Torm-Kriis)
K 18.00 – 19.30 kultuuriklubi SETOLOOD (Piret Torm-Kriis) 
MIDIMODUS – 1.-5.klassi poiste ja tüdrukute tutvus tantsu- ja muusikamaailmaga
E 16.30 – 17.45 swing ja stepp (Piret Torm-Kriis)
K 16.00 – 17.30 nipid ja trikid, akrobaatika (Viktor Saaron)
K 18.00 – 19.30 
kultuuriklubi SETOLOOD (Piret Torm-Kriis)
P 10.30 – 11.25 karmoškaõppe rühmatund algajatele (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
P 12.30 – 13.15 karmoška meistriklass (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
P 13.30 – 14.25 karmoškapunt (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
MAKSIMODUS – 6. – 12.klassi noormeeste ja neidude süvenemine tantsu-, liikumis- ja muusikamaailma
T 17.00 – 18.30 paaris swing ja stepp (Sirli Kriis-Kalm)
T 18.45 – 20.15 soolo swing (Sirli Kriis-Kalm)
K 16.00 – 17.30 nipid ja trikid, akrobaatika (Viktor Saaron)
K 18.00 – 19.30 kultuuriklubi SETOLOOD (Piret Torm-Kriis)
N 17.30 – 18.45 stepp algajatele (Sirli Kriis-Kalm)
L 14.00 – 15.00 lähis-ida tantsud noormeestele (Kirsi Mari Lepik)
P 10.30 – 11.25 karmoškaõppe rühmatund algajatele (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
P 11.30 – 12.25
karmoškaõppe rühmatund algajatele (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
P 12.30 – 13.15 
karmoška meistriklass (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
P 13.30 – 14.25 
karmoškapunt (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
P 14.30 – 15.15
karmoška meistriklass (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
MAKROMODUS – igas eas täiskasvanud harrastajad
E 18.00 – 19.15 daamide võimlemine (Piret Torm-Kriis)
E 19.30 – 21.00 swingtantsude algkursused (Piret Torm-Kriis)
T 18.45 – 20.15 soolo swing (Sirli Kriis-Kalm)
K 18.00 – 19.30 kultuuriklubi SETOLOOD (Piret Torm-Kriis)
N 17.30 – 18.45 stepp algajatele (Sirli Kriis-Kalm)
N 19.00 – 20.30 paaris swing jätkajatele (Sirli Kriis-Kalm)
L 14.00 – 15.00 lähis-ida tantsud meestele (Kirsi Mari Lepik)
P 11.30 – 12.25 karmoškaõppe rühmatund algajatele (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
P 12.30 – 13.15 
karmoška meistriklass (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
P 13.30 – 14.25 
karmoškapunt (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
P 14.30 – 15.15
karmoška meistriklass (Ando Temmo Torm, Evelin Leima, Mia Marta Ruus, Natali Ponetajev, Ruti Enn)
P 15.30 – 16.45
daamide võimlemine (Piret Torm-Kriis)
MEGAMODUS – piiramatu ampluaaga tantsijad ehk esinduskoosseis
L 15.00 – 18.00 (Piret Torm-Kriis)

KUUESED KUUKAD on iga kuu lõpus toimuvad kuulõpupeod. Iga kord erinevad nii teemalt kui sisult.
26.sept. kell 6 õhtul SETO PRAASNIK
31.okt. kell 6 õhtul SÜGISSADU
28.nov kell 6 õhtul PILLIPIDU
19.dets. kell 6 õhtul LÕPUAKORD

ERATUNNID
Kui soovid tunnis täielikku privaatsust, vali eratund, teatades soovist modus@swingtants.ee . Tund saab toimuda ajal, mil saal on vaba ja mis sobib nii tunni andjale kui seal osalejale.
NB! eratund on ideaalne üllatuskingitus väga erinevaks puhuks!

Tantsu- ja kultuurikodu MODUS tunniplaan
september – detsember 2021, Tatari 64, II korrus

Registreerumine (kuni 16a. lastel nii lapse kui vanema andmed):