Stepptants

Stepptants

Stepptantsu õppimise ja tantsimise võimalused MODUSes:

STEPP lapsed 1.-5.klassi poisid ja tüdrukud: Piret Torm-Kriis õpetab põhitõdesid koos põhisammudega; annab arusaamist stepptantsijast kui muusikust, kelle instrumendiks on jalad.
Tere tulemast steppima esmaspäeviti kell 16.45 – 18.30 Kaarli kooli!

STEPP noored ja täiskasvanud harrastajad: Sirli Kriis-Kalm ootab neid, kel stepptantsukogemust vähemalt 1 aasta, et pakkuda väljakutseid end stepikingades koduselt tundjatele.
Tere tulemast steppima teisipäeviti kell 18.00 – 20.00 Toompea kogudusse!

STEPP noored ja täiskasvanud algajad: Piret Torm-Kriis ootab neid, kes soovivad steppimist päris nullist alustada, s.t. võtta aega kõige rahulikuks omandamiseks, et teadmised ja oskused kinnistuksid.
Tere tulemast steppima esmaspäeviti kell 18.30 – 20.00 Kaarli kooli!

Ameerikas tekkinud tantsuvorm, mis sündis 19. sajandil aafrika, iiri ja šoti tantsude segunemisel ja hakkas kasutama ragtime, jazz, swing ja bebop muusikat.

Stepp on jalgade muusika – rütmid, helid ja kõlad, mida tekitatakse stepikingadega, aga ka paljajalu või mis iganes muude jalanõudega.

Tänapäeval tuntakse väga palju erinevaid stepptantsu stiile alates jazz-stepist ja lõpetades iiri stepiga.

Steppimiseks läheb tarvis spetsiaalseid stepptantsu jalatseid, mille päka ja kontsa alla on kinnitatud stepirauad. Neid jalanõusid on piiratud valikus võimalik soetada ka MODUSest.

Stepptants – tee müstilisse rütmide maailma!