Kehakool

Kehakool

Koolitatud keha muudab inimese liikumise ja liigutused kauniks, enesetunde kindlaks. Koolitamata kehaga ei saa tantsida nii, et see pakuks rõõmu enesele, vaatajatest rääkimata. Kehakooli tunnid on hädavajalikud kõigile swing-, stepp- ja rahvatantsu harrastajatele.

Kehakooli tundidesse on oodatud need, kes soovivad lisaks tavapärasele aeroobikale,  jõusaali treeningule või joogatunnile proovida ka teistsuguseid keha vormis hoidmise viise. Kehakooli tundides tegeldakse projektipõhiselt ka erinevateks võimlemise sündmusteks valmistumisega.

KEHAKOOLI tunnid MODUSes:

HOMMIKUVIRGUTUS igas eas täiskasvanutele T ja N 8.00 – 8.45: Piret Torm-Kriis kutsub üheskoos keha virgutama ja pikaks päevaks valmis seadma. Kui keha on erk, on ka vaim virk.

LÕUNALÕDVESTUS igas eas täiskasvanutele E ja K 13.00 – 13.45:  Piret Torm-Kriis pakub hetki tööpingetest välja lülitumiseks ja endaga olemiseks. Väike lõdvestus keset tööpäeva kulub ära isegi kõige vapramatele. 

VENITUSVÕIMLEMINE igas eas täiskasvanutele T ja P 20.00 – 21.00: Piret Torm-Kriis võtab tähelepanu alla keha füüsilise heaolu läbi venitus- ja lõdvestusharjutuste pakkudes kehale sügava lõdvestuse emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest. Tund maandab kehasse kuhjunud pingeid ja stressi luues tasakaalu füüsilise ja vaimse vahel. Hea enesetunne omas kehas on venitusvõimlemise eesmärgiks.

NAISTE VÕIMLEMINE igas eas daamidele N 19.00 – 20.15: Kerttu Nairismägi ja Sirli Kriis-Kalm keskenduvad XX Tantsupeo “Minu arm” võimlejate repertuaari õpetamisele. Kui soovid eeloleva suve tantsupeol osaleda võimlejana, on see tund just Sulle (palun uuri eelnevalt, kas rühmas on kohti). 

KEHAKOOL-VÕIMLEMINE 1.-5.klassi poistele-tüdrukutele ning 6.-12.klassi noormeestele-neidudele, samuti kõigile teistele, kes tunnevad end füüsiliselt noorena P 15.00 – 16.15: Elisa Arus õpetab füüsist arendama erineval viisil – venitused, jõuharjutused, tasakaal, veidi akrobaatikat jmt., kõigele lisaks ka rühivaatlust ja -korrigeerimist.

AKROBAATIKA 1.-5.klassi poistele-tüdrukutele K 16.00 – 17.30: Viktor Saaron õpetab selgeks kukerpallid, hundirattad jm. akrobaatikaelemendid arendades jõudu, osavust, kehavalitsemist, painduvust ja rühti. 

AKROBAATIKA 6.-12.klassi ja tudengiealistele noormeestele-neidudele K 17.30 – 19.00: Viktor Saaron õpetab erinevaid akrobaatikaelemente arendades jõudu, osavust, kehavalitsemist, painduvust ja rühti. 

Kehakool – kaunilt liikuv treenitud ja terve keha!