Kehakool

Kehakool

Koolitatud keha muudab inimese liikumise ja liigutused kauniks, enesetunde kindlaks. Koolitamata kehaga ei saa tantsida nii, et see pakuks rõõmu enesele, vaatajatest rääkimata. Kehakooli tunnid on hädavajalikud kõigile tantsijatele.

Kehakooli tundidesse on oodatud need, kes:
– soovivad hoida end füüsiliselt vormis ja tunda end oma kehas hästi;
– soovivad  tantsutundides saavutada kiiremaid tulemusi;
– soovivad hoolitseda oma rühi, liigeste liikuvuse ja lihaste elastsuse eest;
– mõistavad keha tervise olulisust elukvaliteedi tagamisel.

Kehakooli tundides tegeldakse projektipõhiselt ka erinevateks võimlemise sündmusteks valmistumisega, sealhulgas Tallinna võimlemispidudeks ja Kalevi võimlemispidudeks, samuti tantsupidudeks võimlemiskavade õppimisega.

KEHAKOOLI tunnid MODUSes:

VENITUS- JA LÕDVESTUSVÕIMLEMINE täiskasvanutele, kesk- ja vanemaealistele: Piret Torm-Kriis võtab tähelepanu alla keha füüsilise heaolu läbi venitus- ja lõdvestusharjutuste pakkudes kehale sügava lõdvestuse emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest. Tund maandab kehasse kuhjunud pingeid ja stressi luues tasakaalu füüsilise ja vaimse vahel. Hea enesetunne omas kehas on venitusvõimlemise eesmärgiks.
Tere tulemast venitama pühapäeviti kell 17.30 – 18.30 Rõõmukambrisse!

AKROBAATIKA 1.-5.klassi poistele-tüdrukutele: Viktor Saaron õpetab selgeks kukerpallid, hundirattad, kätel- ja peapealseisud, arendades jõudu, osavust, kehavalitsemist, painduvust ja rühti.
Tere tulemast akrobaatikasse kolmapäeviti kell 16.00 – 17.30 Rõõmukambrisse!

AKROBAATIKA 6.-12.klassi ja tudengiealistele noormeestele-neidudele: Viktor Saaron õpetab erinevaid akrobaatikaelemente arendades jõudu, osavust, kehavalitsemist, painduvust ja rühti.
Tere tulemast akrobaatikasse kolmapäeviti kell 17.30 – 19.00 Rõõmukambrisse!

Kehakool – kaunilt liikuv treenitud ja terve keha!