Kehakool

Kehakool

Koolitatud keha muudab inimese liikumise ja liigutused kauniks, enesetunde kindlaks. Koolitamata kehaga ei saa tantsida nii, et see pakuks rõõmu enesele, vaatajatest rääkimata. Kehakooli tunnid on hädavajalikud kõigile swing-, stepp- ja rahvatantsu harrastajatele.

Kehakooli tundidesse on oodatud need, kes soovivad lisaks tavapärasele aeroobikale,  jõusaali treeningule või joogatunnile proovida ka teistsuguseid keha vormis hoidmise viise. Kehakooli tundides tegeldakse projektipõhiselt ka erinevateks võimlemise sündmusteks valmistumisega.

KEHAKOOLI tunnid MODUSes:

VENITUSVÕIMLEMINE igas eas täiskasvanutele T ja P 20.00 – 21.00, N 19.30 – 20.30: Piret Torm-Kriis võtab tähelepanu alla keha füüsilise heaolu läbi venitus- ja lõdvestusharjutuste pakkudes kehale sügava lõdvestuse emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest. Tund maandab kehasse kuhjunud pingeid ja stressi luues tasakaalu füüsilise ja vaimse vahel. Hea enesetunne omas kehas on venitusvõimlemise eesmärgiks. Tere tulemast venitama!

NAISTE VÕIMLEMINE igas eas daamidele N 19.15 – 20.30: Kerttu Nairismägi ja Sirli Kriis-Kalm keskenduvad XX Tantsupeo “Minu arm” võimlejate repertuaari õpetamisele. Rühm on komplekteeritud ja uusi liikmeid juurde ei võeta.  

VÕIMLEMINE gümnaasiumi- ja tudengiealistele neidudele osalemiseks Tallinna XX Võimlemispeol 2.juunil 2019,  P 15.00 – 16.15: Elisa Arus õpetab võimlemispeo repertuaari kuuluvat kava arendades koordinatsiooni, plastikat, tasakaalu, üldist kehavalitsemist. Rühm on komplekteeritud ja uusi liikmeid juurde ei võeta.
TANTSURÕÕMU JA -ÕNNE FESTIVAL MODUS 35
: reedel, 10.mail kell 18 naisvõimlemine Rõõmukambris. Oodatud on kõigi aegade kõik MODUSes naisvõimlemisega tegelenud!

VÕIMLEMINE 4-12a. poistele osalemiseks Tallinna XX Võimlemispeol meeste ja poiste kavas AEG SUUTA 2. juunil 2019,  T 18.45 – 19.45: Piret Torm-Kriis meeste ja poiste kava autori ja üldjuhina teeb selgeks iga pisiasja selles ülilihtsas kavas, mille võimlemisvahendiks on kuldne täheke. Rühmas on ruumi veel 2-le poisile – tere tulemast võimlema!

VÕIMLEMINE suurtele poistele ja igas eas meestele osalemiseks Tallinna XX Võimlemispeol meeste ja poiste kavas AEG SUUTA 2. juunil 2019,  N 18.00 – 19.00, P 17.00 – 18.00: Piret Torm-Kriis meeste ja poiste kava autori ja üldjuhina teeb selgeks iga pisiasja selles ülilihtsas kavas. Rühmas on ruumi veel 2-le mehele – tere tulemast võimlema!
TANTSURÕÕMU JA -ÕNNE FESTIVAL MODUS 35:
reedel, 10.mail kell 20 meesvõimlemine Rõõmukambris. Oodatud on kõigi aegade kõik MODUSes meesvõimlemisega tegelenud!

AKROBAATIKA 1.-5.klassi poistele-tüdrukutele K 16.00 – 17.30: Viktor Saaron õpetab selgeks kukerpallid, hundirattad, kätel- ja peapealseisud, arendades jõudu, osavust, kehavalitsemist, painduvust ja rühti. Tere tulemast akrobaatikasse!

AKROBAATIKA 6.-12.klassi ja tudengiealistele noormeestele-neidudele K 17.30 – 19.00: Viktor Saaron õpetab erinevaid akrobaatikaelemente arendades jõudu, osavust, kehavalitsemist, painduvust ja rühti. Tere tulemast akrobaatikasse!
TANTSURÕÕMU JA -ÕNNE FESTIVAL MODUS 35:
kell 15 akrobaatikarõõmud – hundirattarada, kätelseisusein, püramiidimatt jne. Akrobaatika teeb rõõmu igas eas ja igale ühele!

Kehakool – kaunilt liikuv treenitud ja terve keha!