Kehakool

Kehakool

Koolitatud keha muudab inimese liikumise ja liigutused kauniks, enesetunde kindlaks. Koolitamata kehaga ei saa tantsida nii, et see pakuks rõõmu enesele, vaatajatest rääkimata. Kehakooli tunnid on hädavajalikud kõigile swing-, stepp- ja rahvatantsu harrastajatele.

Kehakooli tundidesse on oodatud need, kes soovivad lisaks tavapärasele aeroobikale,  jõusaali treeningule või joogatunnile proovida ka teistsuguseid keha vormis hoidmise viise. Kehakooli tundides tegeldakse projektipõhiselt ka erinevateks võimlemise sündmusteks valmistumisega.

KEHAKOOLI tunnid MODUSes:

KEHAKOOL-VÕIMLEMINE lapsed 3.-5.klassi poisid ja tüdrukud ning noored 6.-12.klassi noormehed ja neiud ning kõik teised, kes tunnevad end füüsiliselt noorena P 15.30 – 16.45: Elisa Arus õpetab füüsist arendama erineval viisil – venitused, jõuharjutused, tasakaal, veidi akrobaatikat jmt., kõigele lisaks ka rühivaatlust ja -korrigeerimist.

VENITUSVÕIMLEMINE noortele ja igas eas täiskasvanutele T 20.00 – 21.15: Piret Torm-Kriis võtab tähelepanu alla keha füüsilise heaolu läbi venitus- ja lõdvestusharjutuste pakkudes kehale sügava lõdvestuse emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest. Tund maandab kehasse kuhjunud pingeid ja stressi luues tasakaalu füüsilise ja vaimse vahel. Hea enesetunne omas kehas on venitusvõimlemise eesmärgiks.

Kehakool – kaunilt liikuv treenitud keha!