Kehakool

KEHAKOOLI tunnid MODUSes:

VENITUS- JA LÕDVESTUSVÕIMLEMINE MAKRO-  ja MEGAMODUS: Piret Torm-Kriis võtab tähelepanu alla keha füüsilise heaolu läbi venitus- ja lõdvestusharjutuste pakkudes kehale sügava lõdvestuse emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest. Tund maandab kehasse kuhjunud pingeid ja stressi luues tasakaalu füüsilise ja vaimse vahel. Hea enesetunne omas kehas on venitusvõimlemise eesmärgiks.
Tere tulemast venitus- ja lõdvestusvõimlema, täiskasvanud, kesk- ja vanemaealised – tunnid hakkavad taastoimuma märtsis; aeg ja koht avalikustatakse peagi.

AKROBAATIKA MIDI- ja MAKSIMODUS: Viktor Saaron õpetab selgeks kukerpallid, hundirattad, kätel- ja peapealseisud, arendades jõudu, osavust, kehavalitsemist, painduvust ja rühti.
Tere tulemast akrobaatikasse, poisid-tüdrukud, noormehed-neiud reedeti kell 17.00 – 18.30 Kadrioru Saksa Gümnaasiumi peeglisaali, Gonsiori 38!

DAAMIDE VÕIMLEMINE MAKROMODUS: Piret Torm-Kriis ootab võimlema neid daame, kes soovivad osaleda 2020.a. Tallinna Võimlemispeol “Nelikväe maagia” daamide võimlemiskavas. Rühmas on veel 2 vaba kohta! 
Tere tulemast võimlema, daamid – pühapäeviti kell 15.00 – 16.00 Eesti Rahvusvahelisse Kooli, Juhkentali 18 (NB! üsna peagi päev ja kellaaeg muutuvad)!

KEHAKOOL

Koolitatud keha muudab inimese liikumise ja liigutused kauniks, enesetunde kindlaks. Koolitamata kehaga ei saa tantsida nii, et see pakuks rõõmu enesele, vaatajatest rääkimata. Kehakooli tunnid on hädavajalikud kõigile tantsijatele.

Kehakooli tundidesse on oodatud need, kes:
– soovivad hoida end füüsiliselt vormis ja tunda end oma kehas hästi;

– soovivad  tantsutundides saavutada kiiremaid tulemusi;
– soovivad hoolitseda oma rühi, liigeste liikuvuse ja lihaste elastsuse eest;
– mõistavad keha tervise olulisust elukvaliteedi tagamisel.

Kehakooli tundides tegeldakse projektipõhiselt ka erinevateks võimlemise sündmusteks valmistumisega, sealhulgas Tallinna võimlemispidudeks ja Kalevi võimlemispidudeks, samuti tantsupidudeks võimlemiskavade õppimisega.
VI Eestimaa võimlemispidu KINGITUS toimub Kalevi staadionil 4.07.2021a.  ja selles on võimalus koos MODUSega osaleda.   

Kehakool – kaunilt liikuv treenitud ja terve keha!