Kehakool

Kehakool

Koolitatud keha muudab inimese liikumise ja liigutused kauniks, enesetunde kindlaks. Koolitamata kehaga ei saa tantsida nii, et see pakuks rõõmu enesele, vaatajatest rääkimata. Kehakooli tunnid on hädavajalikud kõigile swing-, stepp- ja rahvatantsu harrastajatele.

Kehakooli tundidesse on oodatud need, kes soovivad lisaks tavapärasele aeroobikale,  jõusaali treeningule või joogatunnile proovida ka teistsuguseid keha vormis hoidmise viise. Kehakooli tundides tegeldakse projektipõhiselt ka erinevateks võimlemise sündmusteks valmistumisega.

KEHAKOOLI tunnid MODUSes:

VENITUSVÕIMLEMINE igas eas täiskasvanutele: Piret Torm-Kriis võtab tähelepanu alla keha füüsilise heaolu läbi venitus- ja lõdvestusharjutuste pakkudes kehale sügava lõdvestuse emotsionaalsetest ja füüsilistest pingetest. Tund maandab kehasse kuhjunud pingeid ja stressi luues tasakaalu füüsilise ja vaimse vahel. Hea enesetunne omas kehas on venitusvõimlemise eesmärgiks. Tere tulemast venitama!

AKROBAATIKA 1.-5.klassi poistele-tüdrukutele: Viktor Saaron õpetab selgeks kukerpallid, hundirattad, kätel- ja peapealseisud, arendades jõudu, osavust, kehavalitsemist, painduvust ja rühti. Tere tulemast akrobaatikasse!

AKROBAATIKA 6.-12.klassi ja tudengiealistele noormeestele-neidudele: Viktor Saaron õpetab erinevaid akrobaatikaelemente arendades jõudu, osavust, kehavalitsemist, painduvust ja rühti. Tere tulemast akrobaatikasse!

Kehakool – kaunilt liikuv treenitud ja terve keha!